Kyberbezpečnost

 

Zajistěte, aby vaše IT systémy a informace byly v bezpečí

Kybernetická bezpečnost je trvalé a rostoucí podnikatelské riziko pro organizace, které jsou závislé na stacionárních nebo mobilních koncových bodech, které se připojují prostřednictvím sítí a cloud-podporovaných platforem.

S řešeními přizpůsobenými vašim specifickým potřebám vám team eago systems pomůže:

 

Penetrační testování

Penetrační testování je proces, který se snaží získat přístup k počítačovým systémům, sítím, mobilním zařízením, bezdrátové komunikaci a webovým aplikacím bez znalosti uživatelských jmen, hesel nebo jiných běžných způsobů přístupu. Konečným cílem je najít chyby, které by mohl hacker zneužít, s doporučením jak tuto chybu odstranit.

Standardní typy dostupných testů zahrnují:

 

Forenzní služby

Odblokujte potenciál digitálních důkazů. Kriminalita v dnešní době často zahrnuje použití digitálních zařízení. Vyberte si z řady forenzních služeb, včetně:

 

Konzultace GDPR

Obecné nařízení EU o ochraně osobních údajů (General Data Protection Regulation) se vztahuje na organizace v EU, stejně jako na jakoukoli společnost, která zpracovává údaje občanů EU. Mění způsob, jakým organizace sbírají, používají a ukládají informace o zákaznících, zaměstnancích a dalších subjektech. eago systems poskytuje vyhodnocení dopadu dat a bezpečnostní audity, které vám pomohou splnit požadavky GDPR, a ve spolupráci s vaší organizací vytvoří transformaci, která zdaleka přesahuje pouze software nebo individuální poradenské služby.

 

 

KONTAKTUJTE NÁS

Volejte (420) 602 543 408    NAPIŠTE NÁM